Busta Brain 2

8.3
3,432 kez izlendi
Teşekkürler, verdiğiniz oy kaydedildi ve çok yakında gösterilecek.
3 Beğen
Beğenme!

Oyun bilgileri:

Busta Brain 2 ne hakkında?

Follow the basic instructions and solve the puzzles to move onto the next level.

Busta Brain 2 mobilde oynanabilir mi?

Hayır, Busta Brain 2 masaüstü oyunlar için tasarlanmıştır ve klavye ve mouse ile bilgisayarda oynanır.

Busta Brain 2 ücretsiz oynanabilir mi?

Evet, Busta Brain 2 Y8'de ücretsiz oynanabilir ve doğrudan tarayıcıda çalışır.

Busta Brain 2 tam ekran modunda oynanabilir mi?

Evet, Busta Brain 2 daha sürükleyici bir deneyim için tam ekran oynanabilir.

Gelecek hafta hangi oyunları deneyebiliriz?

Eklenme tarihi 14 Nis 2012
Yorumlar