Kero-Go!

7.0
11,111 kez izlendi
Teşekkürler, verdiğiniz oy kaydedildi ve çok yakında gösterilecek.
62 Beğen
Beğenme!

Oyun kontrolleri

Move & Aim
Grab
Jump
Pause menu
Fullscreen (page)

Oyun bilgileri:

Kero-Go! ne hakkında?

Kero-Go! maceraperest, çevik bir karakteri canlandıracağın harika bir oyun. Mücadeleyi tamamlamasına yardım edebilir misin? Zıplamak, bloklara tutunmak ve duvarlardan sekerek ilerlemek için tuşlara basman yeterli. Yolundaki engellerle ve dikenlerle başa çıkmak için çeşitli numaralar ve akrobatik hareketler sergile.

Kero-Go! mobilde oynanabilir mi?

Hayır, Kero-Go! masaüstü oyunlar için tasarlanmıştır ve klavye ve mouse ile bilgisayarda oynanır.

Kero-Go! ücretsiz oynanabilir mi?

Evet, Kero-Go! Y8'de ücretsiz oynanabilir ve doğrudan tarayıcıda çalışır.

Kero-Go! tam ekran modunda oynanabilir mi?

Evet, Kero-Go! daha sürükleyici bir deneyim için tam ekran oynanabilir.

Gelecek hafta hangi oyunları deneyebiliriz?

Eklenme tarihi 13 Nis 2020
Yorumlar