Marshmallow Kingdom

8.6
226,953 kez izlendi
Teşekkürler, verdiğiniz oy kaydedildi ve çok yakında gösterilecek.
897

Oyun bilgileri:

Marshmallow Kingdom ne hakkında?

Marshmallow Kingdom oyununda, Marshmallow Kralı'nın en sevdiği çörek arkadaşını yedin. Sen ve arkadaşın, 5 zorlu seviye boyunca Kral'ın gazabından kaçmak zorunda kalacaksınız. Özel yetenekler için alışveriş yapmayı unutmayın.

Marshmallow Kingdom mobilde oynanabilir mi?

Hayır, Marshmallow Kingdom masaüstü oyunlar için tasarlanmıştır ve klavye ve mouse ile bilgisayarda oynanır.

Marshmallow Kingdom ücretsiz oynanabilir mi?

Evet, Marshmallow Kingdom Y8'de ücretsiz oynanabilir ve doğrudan tarayıcıda çalışır.

Marshmallow Kingdom tam ekran modunda oynanabilir mi?

Evet, Marshmallow Kingdom daha sürükleyici bir deneyim için tam ekran oynanabilir.

Gelecek hafta hangi oyunları deneyebiliriz?

Eklenme tarihi 28 Kas 2010
Yorumlar