Owl Shooter

9.3
9,172 kez izlendi
Teşekkürler, verdiğiniz oy kaydedildi ve çok yakında gösterilecek.
25 Beğen
Beğenme!

Oyun kontrolleri

Shoot
Fullscreen (page)

Oyun bilgileri:

Owl Shooter ne hakkında?

Owl Shooter - Klasik bir baloncuk vurma oyunu, ama şimdi hayvanlarla! 3 veya daha fazla grup oluşturmak için baykuşu benzerlerine doğru nişan al ve fırlat. Verilen süre içinde tüm baykuşları yok et. Bu oyunu telefonunda veya tabletinde oyna ve en iyi skorlarını yorumlarda paylaş. İyi eğlenceler!

Owl Shooter mobilde oynanabilir mi?

Evet, Owl Shooter hem mobil hem masaüstü cihazlarda oynanabilir. Doğrudan tarayıcı üzerinde çalışır ve bir şey indirmek gerekmez.

Owl Shooter ücretsiz oynanabilir mi?

Evet, Owl Shooter Y8'de ücretsiz oynanabilir ve doğrudan tarayıcıda çalışır.

Owl Shooter tam ekran modunda oynanabilir mi?

Evet, Owl Shooter daha sürükleyici bir deneyim için tam ekran oynanabilir.

Gelecek hafta hangi oyunları deneyebiliriz?

Eşleştirme oyunları bölümümüzdeki diğer oyunları incele ve Hexa Blocks, Candy Era, Sky Burger ve T-REX gibi popüler yapımları keşfet. Hepsini Y8 Games'te anında oyna.
Eklenme tarihi 07 Ara 2020
Yorumlar