Relaxing Meadow Harvest

8.0
5 kez izlendi
Teşekkürler, verdiğiniz oy kaydedildi ve çok yakında gösterilecek.
0 Beğen
Beğenme!

Oyun kontrolleri

Drive
Fullscreen (page)

Oyun bilgileri:

Relaxing Meadow Harvest ne hakkında?

Relaxing Meadow Harvest, renkli tarlalarda biçerdöver sürerek ekinleri topladığınız sakin bir çiftçilik oyunudur. Hasadınızı satın, para kazanın ve her seferinde daha iyi sonuçlar almak için hızınızı, deponuzu, kesim genişliğinizi ve ürün değerinizi yükseltin. 50 huzur verici tarlada ilerlerken yeni ekinlerin kilidini açın; çiftliğinizi, araçlarınızı ve biçerdöverlerinizi kişiselleştirin. Relaxing Meadow Harvest oyununu hemen Y8'de oynayın.

Relaxing Meadow Harvest oyununu eğlenceli yapan şey ne?

Eğlence, hasat makinenizi sürekli geliştirirken renkli tarlaları temizlemekten geliyor. Yeni mahsuller, yükseltmeler, özelleştirmeler ve değişen hava durumu, çiftçilik deneyimini sürekli çeşitlendiriyor.

Relaxing Meadow Harvest mobilde oynanabilir mi?

Evet, Relaxing Meadow Harvest hem mobil hem masaüstü cihazlarda oynanabilir. Doğrudan tarayıcı üzerinde çalışır ve bir şey indirmek gerekmez.

Relaxing Meadow Harvest oyunun ana amacı ne?

Ana hedef, her tarlayı verimli bir şekilde hasat etmek ve 50 alanın tamamında ilerlemektir. Makinenizi geliştirerek, mahsul değerini artırarak ve daha fazla içeriğin kilidini açarak güçlenirsiniz.

Relaxing Meadow Harvest ücretsiz oynanabilir mi?

Evet, Relaxing Meadow Harvest Y8'de ücretsiz oynanabilir ve doğrudan tarayıcıda çalışır.

Relaxing Meadow Harvest tam ekran modunda oynanabilir mi?

Evet, Relaxing Meadow Harvest daha sürükleyici bir deneyim için tam ekran oynanabilir.

Gelecek hafta hangi oyunları deneyebiliriz?

Geliştiren: CEMBEAR
Eklenme tarihi 26 Eyl 2026
Yorumlar