Ball Rise

8.1
166 kez izlendi
Teşekkürler, verdiğiniz oy kaydedildi ve çok yakında gösterilecek.
1

Oyun bilgileri:

Ball Rise ne hakkında?

Ball Rise, her atışın önemli olduğu hızlı tempolu bir beceri oyunudur. Topunuzu yukarı fırlatın, ardından havada puan için parlayan duvar hedeflerine ateş etmek veya onlara tutunmak üzere nişan alın. Hataları cezalandıran kırmızı tehlike bölgelerinden kaçınmak için hassasiyet çok önemlidir. Her başarılı atışta ivme kazanın, daha yükseğe çıkın ve seviyenin çıkışına doğru yolunuzu açın. Zamanlama, isabet ve odaklanma testi olan bu oyun, baskı altında kontrolde ustalaşan oyuncuları ödüllendirir. Y8'de oyunlar oynayın - En büyük modern HTML5 oyun platformu!

Ball Rise ne tür bir oyun?

Ball Rise, dikkatli nişan alma ve tehlikelerden kaçınmaya büyük önem veren bir Yetenek ve Hassasiyet arcade oyunudur.

Ball Rise nasıl oynanır?

Ball Rise'ı, bir topu yukarı fırlatarak oynarsınız; havada puan kazanmak için duvar hedeflerine çarpmayı veya tutturmayı hedefleyerek, kırmızı tehlike bölgelerinden kaçınarak ve ardından en üstteki çıkışa ulaşmak için daha yükseğe doğru ilerleyerek.

Ball Rise oyununu eğlenceli yapan şey ne?

Sürekli reflekslerinizi ve isabetliliğinizi test ederken, ustalığı o tatmin edici zirveye tırmanışla ödüllendirdiği için eğlenceli.

Ball Rise mobilde oynanabilir mi?

Evet, Ball Rise hem mobil hem masaüstü cihazlarda oynanabilir. Doğrudan tarayıcı üzerinde çalışır ve bir şey indirmek gerekmez.

Ball Rise ücretsiz oynanabilir mi?

Evet, Ball Rise Y8'de ücretsiz oynanabilir ve doğrudan tarayıcıda çalışır.

Ball Rise tam ekran modunda oynanabilir mi?

Evet, Ball Rise daha sürükleyici bir deneyim için tam ekran oynanabilir.

Gelecek hafta hangi oyunları deneyebiliriz?

Beceri oyunları bölümümüzdeki diğer oyunları incele ve Gold Miner, Go Escape, Giant Rush Online ve Snake Vs City gibi popüler yapımları keşfet. Hepsini Y8 Games'te anında oyna.
Kategori Beceri Oyunları
Geliştiren: Y8 Studio
Eklenme tarihi 30 Haz 2026
Yorumlar