Stinky Giggles

7.8
121,788 kez izlendi
Teşekkürler, verdiğiniz oy kaydedildi ve çok yakında gösterilecek.
250 Beğen
Beğenme!

Oyun kontrolleri

Select Answer
Fullscreen (page)

Oyun bilgileri:

Stinky Giggles ne hakkında?

Can you and Skunkulator help Rick with his math homework? Answer math questions correctly to get a giggle. Be careful - The wrong answer might cause a stink!

Stinky Giggles mobilde oynanabilir mi?

Hayır, Stinky Giggles masaüstü oyunlar için tasarlanmıştır ve klavye ve mouse ile bilgisayarda oynanır.

Stinky Giggles ücretsiz oynanabilir mi?

Evet, Stinky Giggles Y8'de ücretsiz oynanabilir ve doğrudan tarayıcıda çalışır.

Stinky Giggles tam ekran modunda oynanabilir mi?

Evet, Stinky Giggles daha sürükleyici bir deneyim için tam ekran oynanabilir.
Eklenme tarihi 28 Ağu 2014
Yorumlar